Відгуки

33 комментария

 • Леся

  Благодаря кредитному союзу воплощаются мои мечты. Можно в любое время прийти и взять нужную мне сумму, или положить депозит под высокий процент.
  При помощи этих денег можно создать меленький, но свой бизнес и быть независимым, а при помощи депозитов можно купить требуемую технику. Я благодарна кредитному союзу за его помощь.

 • Полина

  Пользуюсь услугами кредитного союза с 2008 года и всегда довольна условиями кредитования. Так же девочки, которые работают в Томаковском отделении. всегда выручали в трудную минуту, вежливые, объясняют понятливо.

 • Лидия Анатольевна

  На протяжении многих лет являюсь членом кредитного союза и считаю, что он очень удобный для людей среднего класса. Благодарна всем сотрудникам.

 • Тетяна

  Хочу подякувати працівникам за те, що вони не байдужі до проблем кожного клієнта і завжди приходять на допомогу, коли виникає фінансова скрута. Від звичайних банків такої допомоги та такого розуміння не побачиш ніде!

 • Ольга

  Вже декілька років користуюсь послугами кредитної спілки «Єднання через Природний Закон». Дуже задоволена роботою персоналу та умовами надання послуг. Обслуговування уважне, що рідко зустрінеш в наш час, бо усі банки, в які я зверталася, дуже погано обслуговували, а тут навіть кавою напоїли! Хочу і на далі користуватись та підтримувати зв’язок із кредитною спілкою, отримувати інформацію із життя спілки, різні акції та нові вигідні умови користування послугами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.