Відгуки

33 комментария

 • -

  Очень нравится, удобно и выгодно.

 • І. ІВАНОВ

  Сьогодні скрізь потрібні солідні кошти: на ведення сільського господарства, навчання, будівництво, електроопалення чи ремонт житла, придбання побутової техніки тощо. Та де простій людині взяти такі гроші?
  Свого часу мені довелося звертатися до різних фінансових установ, дедалі більше потрапляючи під їх борговий пресинг, спричинений високими відсотковими ставками. Та, дякуючи Богу, на допомогу прийшла кредитна спілка «Єднання через Природний Закон» з чудовою пропозицією перекредитування дорогих кредитів під низький відсоток. Їх погашення протягом всього терміну дії відбувається за гнучким графіком, однаковою сумою, без додаткових накруток, а дострокове погашення – без комісії й штрафів. На оформлення витрачається мінімум зусиль і часу.
  Важливо й те, що позики видаються готівкою й тільки в національній валюті, що захищає позичальників від ризику валютних коливань.

 • С. КРИВІЦЬКИЙ

  У 2014 році мені, мешканцю села Веселе Нікопольського району, довелося вдатися до банківського кредиту.
  Я був справним платником, та невдовзі помітив: яку б суму не вносив, вона, головним чином, зараховувалась як погашення відсотків, майже не впливаючи на основну суму кредиту. Розібратися з цим я не встиг, бо згодом був призваний в АТО. За цей час гроші за моїми фінансовими зобов’язаннями повертала сестра.
  Через рік, повернувшись додому, я звернувся до банку, аби закрити кредит, та мені пред’явили таку залишкову суму, що я просто остовпів! Звідки вона взялася, ніхто пояснювати не збирався. Таких грошей я не мав, тож з тяжкими думками обійшов чимало банків з надією віднайти такий, де б нарахування були помірними і прозорими. Та де там!
  І лише в КС «Єднання через Природний Закон» я зрозумів: ось де моє спасіння! Платежі за кредитом прозорі, погашення відбувається згідно з графіком як на тіло кредиту, так і на відсотки; процентна ставка в спілці нижча, ніж будь-де; за квитанцію та інше обслуговування сплачувати не треба. В разі затримки платежу на день-два штрафні санкції не нараховуються.
  Тож як добре, що в нас є така організація з «людським обличчям», прозорими принципами роботи й щирим прагненням кожному клієнту пропонувати той варіант, який йому найбільше підходить!

 • Т. ОРЛОВА

  Виживати зараз непросто. Побутові потреби, комунальні платежі, продукти харчування, ліки — все це потребує значних коштів, а не «куцих» зарплат чи пенсій. От і я, вчитель сільської школи, опинилася в ситуації, коли терміново були потрібні гроші…
  Спокусившись легкою доступністю, оформила кредит в комерційному банку, та згодом зрозуміла, що потрапила до боргової пастки з «драконівськими» процентами. Моєму відчаю не було меж!..
  Аж тут на очі потрапила реклама КС «Єднання через Природний Закон» про спеціальну програму перекредитування дорогих кредитів під низькі проценти. Завдяки тому, що кредитна спілка надає кошти тільки надійним клієнтам, вона має можливість мінімізувати свої фінансові ризики й тримати процентні ставки на доступному для позичальників рівні. Відразу видно, що в цій організації фінансова політика виважена, розумна, прозора і відповідальна.
  Не вагаючись, я звернулась до КС і отримала кредит з переплатою всього 23 % за рік. Таким чином повністю розрахувалася з комерційним банком і про свої негаразди з ним геть забула як страшний сон!

 • І. ЄВДОМАХА

  Прочитав у газеті «Шахтар Марганця» оголошення КС «Єднання через Природний Закон» про перекредитування дорогих кредитів під низькі відсотки. Перше, що спало на думку: це занадто гарно, щоб бути правдою! На той час я вже не уявляв, що робити з позикою, взятою в одному з банків: хоча проплат зробив чимало, та сума боргу немов «застигла» на місці через високі відсотки й стягнення оплати за такі додаткові послуги, як: касове обслуговування, комісія, страхування…
  Зустрівшись із працівниками спілки, я власноруч переконався в тому, що перекредитування, дійсно, рятівна справа для позичальників, загнаних до глухого кута. Графік погашення кредиту не містить жодних додаткових проплат за послуги і страхування. І відсотки за кредитом значно нижчі, ніж ті, що мені довелося сплачувати досі.
  Оформивши кредит в КС «Єднання через Природний Закон», я, нарешті, погасив дорогу банківську позику! Не можу передати словами, якою безмежною була моя радість…
  Натепер я практично закриваю кредит, взятий у КС, і маю намір оформити новий — на встановлення в своєму житлі автономного електроопалення. Адже на власному досвіді переконався, що тут найнижчі відсотки й обслуговування на високому рівні. Крім того, позику можна погасити достроково, сплативши відсотки лише за час користування нею.
  Величезне спасибі кредитній спілці «Єднання через Природний Закон» за таку неоціненну допомогу людям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.